Home / Uncategorized / Programare Colocvii IFR

Programare Colocvii IFR

AN STUDIU SPECIALIZARE DISCIPLINA CADRUL DIDACTIC DATA ORA SALA
I ET   Elemente de grafica RAICU GABRIEL PREDA ANDREI 18.01.2019 13:15 P 007
I ET Ed. fizică 1 MICU ALEXANDRU STRATON ALEXANDRU 13.01.2019 13:15 Hidrotehnica
I ET ENG.1 MARCU ELENA GEORGESCU MIRCEA 19.01.2019 9:45 E 308
I ET Limba .eng. și prob. de comunicare la bordul navei MARCU ELENA GEORGESCU MIRCEA 12.01.2019 11:30 E 309
I EM GD BORDEA VASILICA BĂRHĂLESCU MIHAELA 19.01.2019 8:00 P 005
I EM Ed. Fizică 1 STRATON ALEXANDRU MICU ALEXANDRU 11.01.2019 13:15 Hidrotehnica
I EM ENG 1 GEORGESCU MIRCEA MARCU ELENA 11.01.2019 15:00 E 208
I NAV ENG 1 VARSAMI CORINA UNGUREANU CARMEN 11.01.2019 15:00 P 018
I NAV Ed. Fizică 1 MICU ALEXANDRU STRATON ALEXANDRU 11.01.2019 13:15 Hidrotehnica
I NAV CHIMIE ZĂGAN SABINA STANCIU IRINA 19.01.2019 9:45 Lab. CH
I NAV GD BĂRHĂLESCU MIHAELA BORDEA VASILICA 18.01.2019 16:45 P 005
II EM ENG.3 GEORGESCU MIRCEA MARCU ELENA 19.01.2019 9:45 E 305
II EM Competențe de comunicare în limba engleză UNGUREANU CARMEN VARSAMI CORINA 19.01.2019 8:00 E 208
II EM Ed. Fizică 3 STRATON ALEXANDRU MICU ALEXANDRU 18.01.2019 13:15 Hidrotehnica
II ET IBD DINU SIMONA ANDREI GABRIELA   12.01.2019 13:15   P 007
II ET ENG 2 MARCU ELENA GEORGESCU MIRCEA   19.01.2019 8:00 E 308
II NAV MECANICA DELEANU DUMITRU TUROF MIHAELA   12.01.2019 13:15 E 307
II NAV ENG 3 GEORGESCU MIRCEA MARCU ELENA 11.01.2019 18:30 E 208
II NAV Ed. Fizică 3 MICU ALEXANDRU STRATON ALEXANDRU 18.01.2019 13:15 Hidrotehnica
II NAV AEN NEDELCU ELENA PESCARU IOAN   18.01.2019 16:45 P 010
II NAV ANA-proiect DUMITRACHE COSMIN ANDREI CRISTIAN 19.01.2019 9:45 E 307
III EM TCN HRENIUC VICTOR MURINEANU ANDREI 19.01.2019 11:30 E 306
III EM Electronică aplicată și automatizări DĂNIȘOR ALIN ACHIȚEI LILIANA 19.01.2019 9:45 E 122
III ET Competențe de comunicare în limba engleză UNGUREANU CARMEN VARSAMI CORINA 19.01.2019 9:45 E 208
III ET ERN PRICOP CODRUȚA ACHIȚEI LILIANA 12.01.2019 8:00 E 120
III NAV GMDSS PRICOP CODRUȚA ACHIȚEI LILIANA 12.01.2019 9:45 E 120
III NAV NCS HANZU RADU TROMIADIS RAMONA 18.01.2019 16:45 E 105
III NAV ENG 5 UNGUREANU CARMEN VARSAMI CORINA 19.01.2019 11:30 E 208
IV EM LCECC STAN LIVIU GROZAVU VIOREL 11.01.2019 15:00 P 016
IV EM IFN MEMET FEIZA PREDA ANDREI 18.01.2019 16:00 AULĂ
IV EM TTI DORDESCU MARIAN NICOLESCU FLORIN 12.01.2019 13:15 BN 018
IV ET ANC DUMITRESCU CARMEN SAVU ANA 18.01.2019 16:45 P 009
IV ET CFIEN DORDESCU MARIAN NICOLESCU FLORIN 19.01.2019 11:30 BN 018
Top