Home / Anunturi / Programare Colocvii IFR vară 2019

Programare Colocvii IFR vară 2019

Descarcă PDF

AN STUDIU

SPECIALIZARE

DISCIPLINA CADRUL DIDACTIC DATA ORA SALA
I ET FIZICA 2 ARGINTARU DĂNUȚ

MOSCALU DANIELA

31.05.2019 15:00 E 203
I ET MPT SABĂU ADRIAN

CATANĂ DUMITRU

24.05.2019 15:00 P 010
I ET Ed. Fizică 2 MICU ALEXANDRU

STRATON ALEXANDRU

02.06.2019 13:15 HIDROTEHNICA
I ET PM ACOMI NICOLETA

ARSENIE PAULICĂ

25.05.2019 11:30 P 010
I EM DTI BĂRHĂLESCU MIHAELA

PREDA ANDREI

25.05.2019 8:00 P005
I EM Ed. Fizică 2 STRATON ALEXANDRU

MICU ALEXANDRU

31.05.2019 11:30 HIDROTEHNICA
I EM LEM GEORGESCU MIRCEA

MARCU ELENA

24.05.2019 16:45 E208
I EM EG OLTEANU ANA

STÎNGĂ VIORELA

31.05.2019 15:00 BNP007
I EM PM ACOMI NICOLETA

ARSENIE PAULICĂ

24.05.2019 13:15 P 004
I NAV NEC 2

PROIECT

ANCUȚA CRISTIAN

TROMIADIS RAMONA

24.05.2019 18:30 E111
I NAV ENG. Maritimă 2 VARSAMI CORINA

UNGUREANU CARMEN

24.05.2019 15:00 E111
I NAV Ed. Fizică 2 MICU ALEXANDRU

STRATON ALEXANDRU

31.05.2019 11:30 HIDROTEHNICA
I NAV PRACTICA

(3 săp.x30 ore)

a) Copie carnet marinar

(cei care navigă)

sau

b) Adeverinţă practică  în domeniu                                                                                            (3  săptămâni x30 ore) însoțită de Convenție (model site).

c) Întebări din PM

(Pregătire marinărească)

–          ARSENIE PAUL

–          HANZU RADU

 

 

 

 

 

 

 

20.07.2019

 

 

 

 

 

 

 

10:00

 

 

 

 

 

 

 

E 111

I NAV TERMOTEHNICA MEMET FEIZA

PREDA ANDREI

25.05.2019 11:30 E111
II EM MEC 2 DELEANU DUMITRU

TUROF MIHAELA

31.05.2019 15:00 E307
II EM Ed. Fizică 4 STRATON ALEXANDRU

MICU ALEXANDRU

31.05.2019 13:15 Hidrotehnica
II EM LEMI GEORGESCU MIRCEA

MARCU ELENA

 

 

25.05.2019 8:00 E208
II EM PRACTICĂ 2 Copie carnet marinar

(cei care navigă),

sau

Adeverinţă cu 90 ore de practică efectuate în domeniu însoțită de Convenție

(model site).

 

 

20.07.2019

 

 

10:00

 

 

P018

II EM MECANISME TUROF MIHAELA

DELEANU DUMITRU

02.06.2019 8:00 BNP007
 

II ET

 

PRACTICĂ INGINEREASCĂ  1

Copie carnet marinar

(cei ce navigă),

Adeverinţă cu 90 ore de practică efectuate în domeniu însoțită de Convenție (model site).

20.07.2019 10:00 P 010
II ET MN STAN LIVIU

IUREA NICOLAE

24.05.2019 15:00 P 016
II ET Economie generală OLTEANU ANA

STÎNGĂ VIORELA

25.05.2019 15:00 E 112
II ET Pm SIMONA GHIȚĂ

ANTON IULIA

31.05.2019 15:00 P 005
II ET LEM MARCU ELENA

GEORGESCU MIRCEA

25.05.2019 11:30 BNP009
II NAV ENG. GEORGESCU MIRCEA

VARSAMI CORINA

 

25.05.2019 11:30 E208
II NAV EIM OANȚĂ EMIL

CIUCULIN ADRIAN

24.05.2019 18:30 P005
II NAV HTV SCUPI ANDREI

PREDA ANDREI

31.05.2019 18:30 E308
II NAV Ed. Fizică 4 STRATON ALEXANDRU

MICU ALEXANDRU

31.05.2019 13:15 Hidrotehnica
III EM PRACTICA 3 Copie carnet marinar

(cei cere navigă),

sau

Adeverinţă cu 90 ore de practică efectuate în domeniu însoțită de Convenție (model site).

 

 

 

20.07.2019

 

 

 

10:30

 

 

P 016

III EM DMI ADĂSCĂLIȚEI OANA

DRĂGAN CRISTIAN

31.05.2019 16:45 BNE120
III EM Pm GHIȚĂ SIMONA

ANTON IULIA

02.06.2019 8:00 BNP002
III EM AEN HNATIUC BOGDAN

POMAZAN CĂTĂLIN

31.05.2019 15:00 BNE119
III EM IMB-PROIECT NOVAC IORDAN

SCUPI ANDREI

25.05.2019 8:00 BN013
III EM Integritate și etică academică MINA SIMONA

SURUGIU FELICIA

25.05.2019 11:30 BN013
III ET MCI ION LETIȚIA

ȚICU IONELA

31.05.2019 15:00 BN 016
III ET DI ADĂSCĂLIȚEI OANA

DRĂGAN CRISTIAN

 

25.05.2019 13:15 P 018
III ET LEI MARCU ELENA

GEORGESCU MIRCEA

 

02.06.2019 11:30 BNP009
III ET SE DUMITRESCU CARMEN

POMAZAN CĂTĂLIN

02.06.2019 9:45 BN P010
III ET PRACTICĂ INGINEREASCĂ 2 Copie carnet marinar

(cei care navigă),

sau

Adeverinţă cu 90 ore de practică efectuate în domeniu însoțită de Convenție

(model site).

 

 

20.07.2019

 

 

10:00

 

 

P 010

III ET Integritate și etică academică MINA SIMONA

SURUGIU FELICIA

26.05.2019 9:45 AULA
III NAV Electronică LUCIAN BĂLUȚ

PĂUN MIREL

24.05.2019 15:00 E122
III NAV TTTM 1

PROIECT

MURINEANU ANDREI

PESCARU ALEXANDRU

02.06.2019 11:30 P004
III NAV DMI 1 ADĂSCĂLIȚEI OANA

DRĂGAN CRISTIAN

25.05.2019 9:45 P018
III NAV ECDIS ACOMI NICOLETA

BOȘTINĂ ALINA

31.05.2019 18:30 E107
III NAV EM UNGUREANU CARMEN

VARSAMI CORINA

31.05.2019 15:00 E208
III NAV COMI ADĂSCĂLIȚEI OANA

BERERSCU ȘERBAN

 

25.05.2019 8:00 P018
III NAV Integritate și etică academică MINA SIMONA

SURUGIU FELICIA

26.05.2019 11:30 AULA
IV EM IRNMS RADU IULIAN

GROZAVU VIOREL/ COMISIE

31.05.2019 18:30 BNP002
IV EM CMSA 2-PROIECT BUZBUCHI NICOLAE

FAITĂR CĂTĂLIN

31.05.2019 15:00 BNP002
IV EM PREGĂTIREA PROIECTULUI DE DIPLOMĂ COORDONATORUL PROIECTULUI DE DIPLOMĂ Studenții trebuie să contacteze coordonatorul de proiect pentru a primi notă    
IV EM ERIM SABĂU ADRIAN

CATANĂ DUMITRU

25.05.2019 8:00 P016
IV EM MM POPA   ILIANA

DRAGOMIR CRISTINA

24.05.2019 16:45 BNP010
IV EM Integritate și etică academică MINA SIMONA

SURUGIU FELICIA

24.05.2019 18:30 BNP010
IV ET PRACTICĂ LUCRARE DIPLOMĂ COORDONATORUL PROIECTULUI DE DIPLOMĂ Studenții trebuie să contacteze coordonatorul de proiect pentru a primi notă    
IV ET RADIO. PRICOP CODRUȚA

PĂUN  MIREL

31.05.2019 15:00 E120
IV ET CSA SINTEA SORIN

NICOLESCU FLORIN

24.05.2019 15:00 BN016
IV ET MM POPA LILIANA

DRAGOMIR CRISTINA

24.05.2019 18:30 BNP010
IV ET Integritate și etică academică MINA SIMONA

SURUGIU FELICIA

24.05.2019 13:15 BN016
IV NAV

 

MN STAN LIVIU

IUREA NICOLAE

 

24.05.2019 13:15 P016
IV NAV IN PANAITESCU VIOREL

VOICU IONUȚ

31.05.2019 16:45 BNE121
IV NAV TTTM 2

PROIECT

MURINEANU ANDREI

PESCARU ALEXANDRU

 

02.06.2019 8:00 P004
IV NAV NEC 3

PROIECT

ANCUȚA CRISTIAN

TROMIADIS RAMONA

25.05.2019 8:00 E111
IV NAV DM ADĂSCĂLIȚEI OANA

DRĂGAN CRISTIAN

25.05.2019 11:30 P018
IV NAV AM ADĂSCĂLIȚEI OANA

BĂTRÎNCA GHIORGHE

24.05.2019 15:00 E 305
IV NAV ENG 7 GEORGESCU MIRCEA

VARSAMI CORINA

25.05.2019 13:15 E208
IV NAV PRACTICĂ LUCRARE DIPLOMĂ COORDONATORUL PROIECTULUI DE DIPLOMĂ-

 

Studenții trebuie să contacteze coordonatorul de proiect pentru a primi notă    
IV NAV Integritate și etică academică MINA SIMONA

SURUGIU FELICIA

25.05.2019 16:45 E108
Top