Home / Anunturi / Rezultate admitere masterat facultatea de navigatie

Rezultate admitere masterat facultatea de navigatie

 

UNIVERSITATEA MARITIMĂ CONSTANȚA                                                                                                                                                                                                                                    
FACULTATEA NAVIGAȚIE ȘI TRANSPORT NAVAL
SESIUNEA – SEPTEMBRIE 2019
LISTE ADMITERE MASTERAT – LOCURI CU TAXĂ
PROGRAM DE STUDIU
TRANSPORT MARITIM
NR.CRT. NUME; INIȚIALĂ; PRENUME MEDIE LICENȚĂ ADMIS/ RESPINS
1 BOBOC I. MIHAI 9,90 ADMIS
2 BORȘARU R. CONSTANTIN-RADU 9,83 ADMIS
3 CRĂIȚĂ P. ALEXANDRU 9,70 ADMIS
4 SIMIONESCU S.V. EDUARD-GABRIEL 9,63 ADMIS
5 GIURCĂ F. SEBASTIAN TEODOR 9,43 ADMIS
6 CIUREA T. ALIN MARIUS 9,40 ADMIS
7 BLICHER M. SEBASTIAN COSTIN 9,36 ADMIS
8 BĂNICĂ D. SEBASTIAN 9,35 ADMIS
9 TOADER M. IONUȚ 9,28 ADMIS
10 PÎSLARU G.D. ROMARIO GEORGE 9,26 ADMIS
11 CIUREA I. GEORGE 9,23 ADMIS
12 MOISE L.F. ANDREI-VALERIU 9,17 ADMIS
13 RADU G. DAN 9,17 ADMIS
14 DOBLEAGĂ P. MARIAN 9,13 ADMIS
15 ILIE M. CONSTANTIN-ADRIAN 9,12 ADMIS
16 DĂNILĂ S. IONUȚ-ALEXANDRU 9,00 ADMIS
17 PETCU V. ALINA 8,95 ADMIS
18 PRICOP N. CLAUDIU 8,86 ADMIS
19 BÎRSAN I. FLAVIUS-IOAN 8,83 ADMIS
20 CASIAN Ș. LAURENȚIU 8,80 ADMIS
21 DODE F. FLORIN-ALEXANDRU 8,80 ADMIS
22 TARAȘ R.M. RENATO MIHAI 8,76 ADMIS
23 TULCIANU G. CRISTIAN 8,75 ADMIS
24 TĂTARU D. GABRIEL 8,70 ADMIS
25 CHIRESCU O. TIBERIU-DUMITRU 8,65 ADMIS
26 ABDULA S. BYLEN 8,63 ADMIS
27 TUDORACHE I. IULIAN-FLORENTIN 8,63 ADMIS
28 FORIȘ G. MIHAI FLORIN 8,56 ADMIS
29 OPINCARU A. VALENTIN 8,56 ADMIS
30 BECIU D. CRISTIAN GEORGE 8,45 ADMIS
31 IANUȘ V. MARIUS 8,43 ADMIS
32 CICÂRÂC F. VASILE 8,40 ADMIS
33 DUȚU P. CORNELIU-ALEXANDRU 8,36 ADMIS
35 IBADULA L. IBRAHIM 8,33 ADMIS
36 DOGARU V. CLAUDIU MARIAN 8,32 ADMIS
37 BARBU D. GEORGE LEONARD 8,23 ADMIS
38 CHINDA G. MIHAI 8,20 ADMIS
39 JALBĂ G. ION 8,16 ADMIS
40 IONIȚĂ D. OCTAVIAN IOAN 8,15 ADMIS
41 ILLICHMAN I.A. ALEX 8,13 ADMIS
42 FRĂȚILĂ I. DĂNUȚ-GABRIEL 8,06 ADMIS
43 OPRIȘAN A. CONSTANTIN ALEXANDRU 8,03 ADMIS
44 VASILE GH. DRAGOȘ 8,00 ADMIS
45 STOICA A. ALEXANDRU FLORIN 7,92 ÎN AȘTEPTARE
46 FRONOIU C. GEORGE 7,80 ÎN AȘTEPTARE
47 ABABEI D. VLAD 7,77 ÎN AȘTEPTARE
48 MESEȘAN Z.G. IOAN 7,76 ÎN AȘTEPTARE
49 ANDRONACHE B. RĂZVAN-ADRIAN 7,73 ÎN AȘTEPTARE
50 MEMIȘ E. ERVIN 7,66 ÎN AȘTEPTARE
51 MEMIȘ E. ERVIN 7,66 ÎN AȘTEPTARE
52 ZOMENFELD F. RADU 7,56 ÎN AȘTEPTARE
53 GLODEANU V.N. ALEXANDRU-FLORIN 7,55 ÎN AȘTEPTARE
54 RUSU I. FLORIN 7,37 ÎN AȘTEPTARE
55 TIȚA I. LUCIAN BOGDAN 7,32 ÎN AȘTEPTARE
56 ȘATRAPELI S. CRISTIAN 7,15 ÎN AȘTEPTARE
57 SÎRBU V. ANDREI 6,88 ÎN AȘTEPTARE
58 BEJUȘCĂ C. COSMIN 6,80 ÎN AȘTEPTARE

 

UNIVERSITATEA MARITIMĂ CONSTANȚA                                                                                            
FACULTATEA NAVIGAȚIE ȘI TRANSPORT NAVAL
SESIUNEA – SEPTEMBRIE 2019
LISTE ADMITERE MASTERAT – FĂRĂ TAXĂ
PROGRAM DE STUDIU
INGINERIE ȘI MANAGEMENT ÎN OPERAREA TERMINALELOR ȘI NAVELOR MARITIME
NR.CRT. NUME; INIȚIALĂ; PRENUME MEDIE LICENȚĂ NOTA EXAMEN MEDIE ADMITERE ADMIS/ RESPINS
1 RAICIU N. CRISTIAN 10,00 10,00 10,00 ADMIS
2 MANOLACHE G.A. MUGUR VALERIU 10,00 9,70 9,85 ADMIS
3 NEDELCU C. ADRIAN-DANIEL 10,00 9,70 9,85 ADMIS
4 AMZA T. IONUȚ 9,80 9,70 9,75 ADMIS
5 ANGHEL G. FLORIN-ALEXANDRU 9,73 9,70 9,72 ADMIS
6 STOICESCU (MĂRGĂRITESCU) O. LUMINIȚA 9,30 10,00 9,65 ADMIS
7 DINU A. ROBERT-IONUȚ 9,20 10,00 9,60 RESPINS
8 MOROZ A. SERGHEI 10,00 8,80 9,40 RESPINS
9 CRISTEA N. ANDREI-MIHAIL 9,66 8,80 9,23 RESPINS
10 DUMITRESCU V. CONSTANTIN 8,60 9,70 9,15 RESPINS
11 DĂNILĂ S. IONUȚ-ALEXANDRU 9,00 9,10 9,05 RESPINS
12 BULETE G. RĂZVAN ALEXANDRU 9,73 8,20 8,97 RESPINS
13 TOPOLEANU I. DORU-FLORIN 9,73 8,20 8,97 RESPINS
14 CIOBĂNESCU I. COSMIN 8,91 8,80 8,86 RESPINS
15 UNGUREANU S. STELIAN VLĂDUȚ 9,45 8,20 8,83 RESPINS
16 TOMA D. IONUȚ 8,20 9,10 8,65 RESPINS
17 CÎCIU M. ȘTEFAN-CĂTĂLIN 8,41 8,80 8,61 RESPINS
18 BRAN V. DANIEL MARIUS 9,27 7,90 8,59 RESPINS
19 POPA D. ANDREI ALEXANDRU 8,65 8,50 8,58 RESPINS
20 ANDREI V. PETRE-DRAGOȘ 9,20 7,90 8,55 RESPINS
21 DRĂGAN N. FLORIN 8,73 8,20 8,47 RESPINS
22 DODE F. FLORIN-ALEXANDRU 8,80 7,90 8,35 RESPINS
23 JIGAROV V. CRISTIAN-CLAUDIU 9,14 7,30 8,22 RESPINS
24 GHERGHINA G. ALEXANDRU 8,90 7,30 8,10 RESPINS
25 COZMA F. VALENTIN 7,55 8,20 7,88 RESPINS
26 SURUGIU D. CRISTIAN-REMUS 7,74 7,90 7,82 RESPINS
27 STERE G. ALINA 9,53 6,10 7,82 RESPINS
28 ISAC V. DANIEL-ALEXANDRU 8,90 6,70 7,80 RESPINS
29 NICHIFOR D. ALEXANDRU-IONUȚ 8,70 6,10 7,40 RESPINS
30 SLUJITORU P. TONI 7,00 7,00 7,00 RESPINS
31 MITU I. IONUȚ ANDREI 8,46 5,50 6,98 RESPINS
32 CURCUDEL M. LUCIAN 8,27 5,50 6,89 RESPINS
33 HOLBAN D. LUIS-GRIGORE 8,46 5,20 6,83 RESPINS
34 OLTEANU V. ANDREI 8,30 4,60 6,45 RESPINS
35 LUNGU D. VICTOR 7,65 5,20 6,43 RESPINS
36 NICOARĂ A. DENISA-GABRIELA 7,16 4,00 5,58 RESPINS
37 ABGELI B. ELVIN 8,60 ABSENT ABSENT RESPINS
38 DAVID G. TEODOR 10,00 ABSENT ABSENT RESPINS
39 GÎRBOIU V. LUCIAN-ALIN 8,00 ABSENT ABSENT RESPINS
40 NICHITA C. RADU-ANDREI 9,20 ABSENT ABSENT RESPINS
41 VÎNTU I. IONUȚ 8,57 ABSENT ABSENT RESPINS

 

UNIVERSITATEA MARITIMĂ CONSTANȚA                                                                                                  
FACULTATEA NAVIGAȚIE ȘI TRANSPORT NAVAL
SESIUNEA – SEPTEMBRIE 2019
LISTE ADMITERE MASTERAT – LOCURI CU TAXĂ
PROGRAM DE STUDIU
INGINERIE ȘI MANAGEMENT ÎN OPERAREA TERMINALELOR ȘI NAVELOR MARITIME
NR.CRT. NUME; INIȚIALĂ; PRENUME MEDIE LICENȚĂ MEDIE ANI STUDIU (DEPARTAJARE) ADMIS/ RESPINS
1 DAVID G. TEODOR 10,00 ADMIS
2 GEAMBAȘU I. ADINA-IULIANA 10,00 ADMIS
3 MOROZ A. SERGHEI 10,00 ADMIS
4 BULETE G. RĂZVAN ALEXANDRU 9,73 ADMIS
5 TOPOLEANU I. DORU-FLORIN 9,73 ADMIS
6 CHIOVEANU C. MIRCEA 9,70 ADMIS
7 CRISTEA N. ANDREI-MIHAIL 9,66 ADMIS
8 BADEA G. CRISTIAN 9,60 ADMIS
9 PAȚILEA C. ADRIAN 9,60 ADMIS
10 STERE G. ALINA 9,53 ADMIS
11 UNGUREANU S. STELIAN VLĂDUȚ 9,45 ADMIS
12 PRISACARIU M. SAMUEL 9,43 ADMIS
13 PRISACARIU M. SAMUEL 9,43 ADMIS
14 MĂRGĂRITESCU M. RADU 9,33 ADMIS
15 DINCĂ I. ION-STELIAN 9,30 ADMIS
16 TOADER M. IONUȚ 9,28 ADMIS
17 BRAN V. DANIEL MARIUS 9,27 ADMIS
18 ANDREI V. PETRE-DRAGOȘ 9,20 ADMIS
19 DINU A. ROBERT-IONUȚ 9,20 ADMIS
20 NICHITA C. RADU-ANDREI 9,20 ADMIS
21 JIGAROV V. CRISTIAN-CLAUDIU 9,14 ADMIS
22 DĂNILĂ S. IONUȚ-ALEXANDRU 9,00 ADMIS
23 IURCO V. VALENTIN 8,95 ADMIS
24 MURARIU GH. OVIDIU-CRISTINEL 8,95 ADMIS
25 CARAMALĂU M.G. SEBASTIAN 8,93 ADMIS
26 CIOBĂNESCU I. COSMIN 8,91 ADMIS
27 GHERGHINA G. ALEXANDRU 8,90 ADMIS
28 ISAC V. DANIEL-ALEXANDRU 8,90 ADMIS
29 SMEU F.V. IULIAN 8,90 ADMIS
30 ȘOLTESCU I.E. TUDOR CONSTANTIN 8,87 ADMIS
31 ARSENE P. VLĂDUȚ 8,86 ADMIS
32 BROJBĂ E. CĂLIN 8,86 ADMIS
33 DODE F. FLORIN-ALEXANDRU 8,80 ADMIS
34 MONEA G. IONUȚ 8,76 ADMIS
35 MUNTEANU D. ALEXANDRU-MARIAN 8,76 ADMIS
36 DRĂGAN N. FLORIN 8,73 ADMIS
37 DATCU P. DORIN 8,71 ADMIS
38 NICHIFOR D. ALEXANDRU-IONUȚ 8,70 ADMIS
39 STOICA D.V. ANDREI 8,70 ADMIS
40 POPA D. ANDREI ALEXANDRU 8,65 ADMIS
41 ABDULA S. BYLEN 8,63 ADMIS
42 CONSTANTIN F. COSMIN 8,63 ADMIS
43 CIUCURAȘ B. DANIEL-BOGDAN 8,62 ADMIS
44 IVANCIU V. ALEXIS VICTOR 8,60 7,24 ADMIS
45 ABGELI B. ELVIN 8,60 6,01 ÎN AȘTEPTARE
46 DUMITRESCU V. CONSTANTIN 8,60 6,63 ÎN AȘTEPTARE
47 VÎNTU I. IONUȚ 8,57 ÎN AȘTEPTARE
48 FORIȘ G. MIHAI FLORIN 8,56 ÎN AȘTEPTARE
49 FLEȘERIU I.N. VLAD-ANDREI 8,48 ÎN AȘTEPTARE
50 HOLBAN D. LUIS-GRIGORE 8,46 ÎN AȘTEPTARE
51 MITU I. IONUȚ ANDREI 8,46 ÎN AȘTEPTARE
52 CÎCIU M. ȘTEFAN-CĂTĂLIN 8,41 ÎN AȘTEPTARE
53 OLTEANU V. ANDREI 8,30 ÎN AȘTEPTARE
54 CURCUDEL M. LUCIAN 8,27 ÎN AȘTEPTARE
55 TOMA D. IONUȚ 8,20 ÎN AȘTEPTARE
56 RĂDULEA I. VLAD MIHAIL 8,10 ÎN AȘTEPTARE
57 GÎRBOIU V. LUCIAN-ALIN 8,00 ÎN AȘTEPTARE
58 BORCAN T. MARCELLO-CONSTANTIN 7,95 ÎN AȘTEPTARE
59 SÂRBU I. ILIE 7,90 ÎN AȘTEPTARE
60 CELNICU C. SILVIU 7,88 ÎN AȘTEPTARE
61 BOCANCEA C. PAUL-CRISTIAN 7,87 ÎN AȘTEPTARE
62 SURUGIU D. CRISTIAN-REMUS 7,74 ÎN AȘTEPTARE
63 MEMIȘ E. ERVIN 7,66 ÎN AȘTEPTARE
64 LUNGU D. VICTOR 7,65 ÎN AȘTEPTARE
65 COZMA F. VALENTIN 7,55 ÎN AȘTEPTARE
66 GLODEANU V.N. ALEXANDRU-FLORIN 7,55 ÎN AȘTEPTARE
67 BUTNARU C. ADRIAN 7,36 ÎN AȘTEPTARE
68 NICOARĂ A. DENISA-GABRIELA 7,16 ÎN AȘTEPTARE
69 SLUJITORU P. TONI 7,00 ÎN AȘTEPTARE

 

UNIVERSITATEA MARITIMĂ CONSTANȚA                                                                                                                                                                                                                    
FACULTATEA NAVIGAȚIE ȘI TRANSPORT NAVAL
SESIUNEA – SEPTEMBRIE 2019
LISTE ADMITERE MASTERAT – LOCURI FĂRĂ TAXĂ
PROGRAM DE STUDIU
INGINERIE ȘI MANAGEMENT ÎN TRANSPORT MARITIM ȘI MULTIMODAL
NR.CRT. NUME; INIȚIALĂ; PRENUME MEDIE LICENȚĂ NOTA EXAMEN MEDIE ADMITERE MEDIE ANI STUDIU (DEPARTAJARE) ADMIS/ RESPINS
1 PÂNZARU D.D. PAVEL-TEODOR 10,00 10,00 10,00 ADMIS
2 PETCU C. ANTONIO-MARIAN 10,00 10,00 10,00 ADMIS
3 OANCEA F. IONUȚ MIODRAG 9,90 10,00 9,95 ADMIS
4 CIORTESCU E. MARIA 10,00 9,70 9,85 ADMIS
5 GHEORGHIU C.V. ALEXANDRU CLAUDIU 9,87 9,70 9,79 ADMIS
6 AMZA T. IONUȚ 9,80 9,70 9,75 8,53 ADMIS
7 SIMION (DINU) D. IOANA 9,50 10,00 9,75 7,38 RESPINS
8 MOROZ A. SERGHEI 10,00 8,80 9,40 RESPINS
9 CASIAN Ș. LAURENȚIU 8,80 9,40 9,10 RESPINS
10 DĂNILĂ S. IONUȚ-ALEXANDRU 9,00 9,10 9,05 RESPINS
11 NOVICOV O. ANDREI 9,40 8,50 8,95 RESPINS
12 HALAPCIUC S. LAURENȚIU 8,40 9,40 8,90 RESPINS
13 COCHEȘ S. ALEXANDRU-EDUARD 8,70 8,50 8,60 RESPINS
14 BRAN V. DANIEL MARIUS 9,27 7,90 8,59 RESPINS
15 DRAGOMIR D. ALEXANDRU 9,57 7,60 8,59 RESPINS
16 DAN G. VICTOR-CRISTIAN 9,30 7,60 8,45 RESPINS
17 PETREA M. ADRIAN 8,33 8,50 8,42 RESPINS
18 OPREA P. MARIAN 8,90 7,90 8,40 RESPINS
19 POALELUNGI C. FILIP 9,20 7,60 8,40 RESPINS
20 VELI S. SERCAN 9,20 7,60 8,40 RESPINS
21 GUȚĂ R. ADRIAN 8,80 7,90 8,35 RESPINS
22 SĂRĂCILĂ N. RĂZVAN-MARIAN 9,00 7,60 8,30 RESPINS
23 COSMA F. ANDREI 8,62 7,90 8,26 RESPINS
24 IONAȘCU I. ELENA 9,90 6,40 8,15 RESPINS
25 GHERGHINA G. ALEXANDRU 8,90 7,30 8,10 RESPINS
26 MATEI G.A. ALEXANDRU-GEORGIAN 8,37 7,30 7,84 RESPINS
27 LEAHU M. ȘTEFAN-CLAUDIU 9,50 5,50 7,50 RESPINS
28 SAVU M. SEBASTIAN-CONSTANTIN 8,60 6,40 7,50 RESPINS
29 NICHIFOR D. ALEXANDRU-IONUȚ 8,70 6,10 7,40 RESPINS
30 CHAAR M. YUSIF 8,63 5,50 7,07 RESPINS
31 ENCIU T. GEORGE 7,40 6,10 6,75 RESPINS
32 CRISTEA-NICOLAE C. ADELIN 8,36 ABSENT ABSENT RESPINS
33 SIMA N. ALEXANDRA LUMINIȚA 9,00 ABSENT ABSENT RESPINS
34 VÎNTU I. IONUȚ 8,57 ABSENT ABSENT RESPINS

 

UNIVERSITATEA MARITIMĂ CONSTANȚA                                                                                                                                                                                                                    
FACULTATEA NAVIGAȚIE ȘI TRANSPORT NAVAL
SESIUNEA – SEPTEMBRIE 2019
LISTE ADMITERE MASTERAT – LOCURI CU TAXĂ
PROGRAM DE STUDIU
INGINERIE ȘI MANAGEMENT ÎN TRANSPORT MARITIM ȘI MULTIMODAL
NR.CRT. NUME; INIȚIALĂ; PRENUME MEDIE LICENȚĂ ADMIS/ RESPINS
1 MOROZ A. SERGHEI 10,00 ADMIS
2 IONAȘCU I. ELENA 9,90 ADMIS
3 STANCIU A. DENIS IULIAN 9,73 ADMIS
4 DRAGOMIR D. ALEXANDRU 9,57 ADMIS
5 LEAHU M. ȘTEFAN-CLAUDIU 9,50 ADMIS
6 LEAHU M. ȘTEFAN-CLAUDIU 9,50 ADMIS
7 SIMION (DINU) D. IOANA 9,50 ADMIS
8 NOVICOV O. ANDREI 9,40 ADMIS
9 ZAMFIR D. ALEXANDRU RADU 9,33 ADMIS
10 DAN G. VICTOR-CRISTIAN 9,30 ADMIS
11 TOADER M. IONUȚ 9,28 ADMIS
12 BRAN V. DANIEL MARIUS 9,27 ADMIS
13 POALELUNGI C. FILIP 9,20 ADMIS
14 VELI S. SERCAN 9,20 ADMIS
15 BEJINARU M. MIRCEA ALEXANDRU 9,07 ADMIS
16 DĂNILĂ S. IONUȚ-ALEXANDRU 9,00 ADMIS
17 SĂRĂCILĂ N. RĂZVAN-MARIAN 9,00 ADMIS
18 SIMA N. ALEXANDRA LUMINIȚA 9,00 ADMIS
19 COARNĂ C. ALEXANDRU 8,93 ADMIS
20 GHERGHINA G. ALEXANDRU 8,90 ADMIS
21 OPREA P. MARIAN 8,90 ADMIS
22 ȘOLTESCU I.E. TUDOR CONSTANTIN 8,87 ADMIS
23 ACHIM M. DUMITRU-ALIN 8,86 ADMIS
24 MIHĂLCIOIU A. SILVIU 8,83 ADMIS
25 CASIAN Ș. LAURENȚIU 8,80 ADMIS
26 GUȚĂ R. ADRIAN 8,80 ADMIS
27 COCHEȘ S. ALEXANDRU-EDUARD 8,70 ADMIS
28 NICHIFOR D. ALEXANDRU-IONUȚ 8,70 ADMIS
29 STOICA D.V. ANDREI 8,70 ADMIS
30 OGREANU I. ALEXANDRU-MIREL 8,67 ADMIS
31 CHAAR M. YUSIF 8,63 ADMIS
32 COSMA F. ANDREI 8,62 ADMIS
33 SAVU M. SEBASTIAN-CONSTANTIN 8,60 ADMIS
34 VÎNTU I. IONUȚ 8,57 ADMIS
35 DUMITRESCU I. IAN 8,56 ADMIS
36 HALAPCIUC S. LAURENȚIU 8,40 ADMIS
37 TRANDAFIR C.G. ROBERT 8,40 ADMIS
38 ZOLOTENCU T. VLAD-ALEXANDRU 8,40 ADMIS
39 MATEI G.A. ALEXANDRU-GEORGIAN 8,37 ADMIS
40 CRISTEA-NICOLAE C. ADELIN 8,36 ADMIS
41 PETREA M. ADRIAN 8,33 ADMIS
42 TUDORAN T. TIBERIUS-IONUȚ 8,33 ADMIS
43 ȘTEFAN I. TUDOR 8,30 ADMIS
44 DUMITRU A. COSMIN 8,23 ADMIS
45 DIDILIUC A. RĂZVAN-IONEL 8,20 ÎN AȘTEPTARE
46 BADEA D. FLORENTIN ARMAND 8,10 ÎN AȘTEPTARE
47 FUDULEA N. STELIAN 8,02 ÎN AȘTEPTARE
48 BORCAN T. MARCELLO-CONSTANTIN 7,95 ÎN AȘTEPTARE
49 CELNICU C. SILVIU 7,88 ÎN AȘTEPTARE
50 BOCANCEA C. PAUL-CRISTIAN 7,87 ÎN AȘTEPTARE
51 MESEȘAN Z.G. IOAN 7,76 ÎN AȘTEPTARE
52 MEMIȘ E. ERVIN 7,66 ÎN AȘTEPTARE
53 MEMIȘ E. ERVIN 7,66 ÎN AȘTEPTARE
54 ENCIU T. GEORGE 7,40 ÎN AȘTEPTARE
55 RUSU I. FLORIN 7,37 ÎN AȘTEPTARE

 

UNIVERSITATEA MARITIMĂ DIN CONSTANȚA
FACULTATEA NAVIGAȚIE ȘI TRANSPORT NAVAL
SESIUNEA – SEPTEMBRIE 2019
LISTE ADMITERE MASTERAT – FORMA FĂRĂ TAXĂ
PROGRAM DE STUDIU
OFFSHORE OIL AND GAS TECHNOLOGY AND MANAGEMENT
NR.CRT. NUME; INIȚIALĂ; PRENUME MEDIE LICENȚĂ NOTA EXAMEN MEDIE ADMITERE ADMIS/ RESPINS
1 STOICA I.S. RĂZVAN VALENTIN 9,45 7,00 8,23 ADMIS

 

UNIVERSITATEA MARITIMĂ DIN CONSTANȚA
FACULTATEA NAVIGAȚIE ȘI TRANSPORT NAVAL
SESIUNEA – SEPTEMBRIE 2019
LISTE ADMITERE MASTERAT – FORMA CU TAXĂ
PROGRAM DE STUDIU
OFFSHORE OIL AND GAS TECHNOLOGY AND MANAGEMENT
NR.CRT. NUME; INIȚIALĂ; PRENUME MEDIE LICENȚĂ ADMIS/ RESPINS
1 RADU G. BENONE 9,83 ADMIS

 

UNIVERSITATEA MARITIMĂ CONSTANȚA
FACULTATEA NAVIGAȚIE ȘI TRANSPORT NAVAL
SESIUNEA – SEPTEMBRIE 2019
LISTE ADMITERE MASTERAT – LOCURI FĂRĂ TAXĂ
PROGRAM DE STUDIU
INGINERIE ȘI MANAGEMENT ÎN DOMENIUL MARITIM ȘI PORTUAR
NR.CRT. NUME; INIȚIALĂ; PRENUME MEDIE LICENȚĂ NOTA EXAMEN MEDIE ADMITERE ADMIS/ RESPINS
1 RAICIU N. CRISTIAN 10,00 10,00 10,00 ADMIS
2 CIORTESCU E. MARIA 10,00 9,70 9,85 ADMIS
3 MANOLACHE G.A. MUGUR VALERIU 10,00 9,70 9,85 ADMIS
4 SIMION (DINU) D. IOANA 9,50 10,00 9,75 ADMIS
5 ANGHEL G. FLORIN-ALEXANDRU 9,73 9,70 9,72 ADMIS
6 DINU A. ROBERT-IONUȚ 9,20 10,00 9,60 ADMIS
7 BORȘARU R. CONSTANTIN-RADU 9,83 9,10 9,47 RESPINS
8 RADU G. DAN 9,17 9,70 9,44 RESPINS
9 CIUREA T. ALIN MARIUS 9,40 9,40 9,40 RESPINS
10 SIMIONESCU S.V. EDUARD-GABRIEL 9,63 9,10 9,37 RESPINS
11 CRĂIȚĂ P. ALEXANDRU 9,70 8,80 9,25 RESPINS
12 DUMITRESCU V. CONSTANTIN 8,60 9,70 9,15 RESPINS
13 CASIAN Ș. LAURENȚIU 8,80 9,40 9,10 RESPINS
14 PĂTRÂNOIU N. MĂDĂLIN 8,40 9,70 9,05 RESPINS
15 HALAPCIUC S. LAURENȚIU 8,40 9,40 8,90 RESPINS
16 CIOBĂNESCU I. COSMIN 8,91 8,80 8,86 RESPINS
17 COCHEȘ S. ALEXANDRU-EDUARD 8,70 8,50 8,60 RESPINS
18 POPA D. ANDREI ALEXANDRU 8,65 8,50 8,58 RESPINS
19 ANDREI V. PETRE-DRAGOȘ 9,20 7,90 8,55 RESPINS
20 DODE F. FLORIN-ALEXANDRU 8,80 7,90 8,35 RESPINS
21 MARIN F. VIRGINIA-ȘTEFANIA 9,56 7,00 8,28 RESPINS
22 IONAȘCU I. ELENA 9,90 6,40 8,15 RESPINS
23 PURCELEA V. ANDREI IONUȚ 9,00 7,30 8,15 RESPINS
24 DOBLEAGĂ P. MARIAN 9,13 7,00 8,07 RESPINS
25 BOGATU C. ANDREI CORNELIU 9,00 7,00 8,00 RESPINS
26 POPESCU M. MATEI 8,68 7,00 7,84 RESPINS
27 STERE G. ALINA 9,53 6,10 7,82 RESPINS
28 ISAC V. DANIEL-ALEXANDRU 8,90 6,70 7,80 RESPINS
29 OPINCARU A. IOANA LUCIA 9,26 6,10 7,68 RESPINS
30 TERHEȘ G.D. ALEXANDRU-IONUȚ 9,13 6,10 7,62 RESPINS
31 BERGHEZAN N. ANTON-LIVIU 8,52 6,40 7,46 RESPINS
32 MUNTEANU M. GABRIEL 8,43 6,40 7,42 RESPINS
33 DAN C.C. TIBERIU-CONSTANTIN 8,52 6,10 7,31 RESPINS
34 MOISE L.F. ANDREI-VALERIU 9,17 5,20 7,19 RESPINS
35 CIOBANU F. MARIUS-FLORIN 8,40 5,80 7,10 RESPINS
36 PÎSLARU G.D. ROMARIO GEORGE 9,26 4,60 6,93 RESPINS
37 POPESCU M.V. IONUȚ 9,20 4,30 6,75 RESPINS
38 CĂPIȚĂ N. GABRIEL 8,46 4,60 6,53 RESPINS
39 OLTEANU V. ANDREI 8,30 4,60 6,45 RESPINS
40 NICOARĂ A. DENISA-GABRIELA 7,16 4,00 5,58 RESPINS
41 BARBUC I. ANDREI LAURENȚIU 8,30 ABSENT ABSENT RESPINS
42 BENGA P. CECIL PETRUȚ 9,45 ABSENT ABSENT RESPINS
43 DAVID G. TEODOR 10,00 ABSENT ABSENT RESPINS
44 TULITU I. MARIUS 9,30 ABSENT ABSENT RESPINS
45 VÎNTU I. IONUȚ 8,57 ABSENT ABSENT RESPINS

 

UNIVERSITATEA MARITIMĂ CONSTANȚA                                                                                                                                        
FACULTATEA NAVIGAȚIE ȘI TRANSPORT NAVAL
SESIUNEA – SEPTEMBRIE 2019
LISTE ADMITERE MASTERAT – LOCURI CU TAXĂ
PROGRAM DE STUDIU
INGINERIE ȘI MANAGEMENT ÎN DOMENIUL MARITIM ȘI PORTUAR
NR.CRT. NUME; INIȚIALĂ; PRENUME MEDIE LICENȚĂ MEDIE ANI STUDIU (DEPARTAJARE) ADMIS/ RESPINS
1 DAVID G. TEODOR 10,00 ADMIS
2 IONAȘCU I. ELENA 9,90 ADMIS
3 BORȘARU R. CONSTANTIN-RADU 9,83 ADMIS
4 CRĂIȚĂ P. ALEXANDRU 9,70 ADMIS
5 SIMIONESCU S.V. EDUARD-GABRIEL 9,63 ADMIS
6 MARIN F. VIRGINIA-ȘTEFANIA 9,56 ADMIS
7 STERE G. ALINA 9,53 ADMIS
8 BENGA P. CECIL PETRUȚ 9,45 ADMIS
9 CIUREA T. ALIN MARIUS 9,40 ADMIS
10 TULITU I. MARIUS 9,30 ADMIS
11 OPINCARU A. IOANA LUCIA 9,26 ADMIS
12 PÎSLARU G.D. ROMARIO GEORGE 9,26 ADMIS
13 ANDREI V. PETRE-DRAGOȘ 9,20 ADMIS
14 POPESCU M.V. IONUȚ 9,20 ADMIS
15 MOISE L.F. ANDREI-VALERIU 9,17 ADMIS
16 RADU G. DAN 9,17 ADMIS
17 DOBLEAGĂ P. MARIAN 9,13 ADMIS
18 TERHEȘ G.D. ALEXANDRU-IONUȚ 9,13 ADMIS
19 MÂNIOSU L. RĂZVAN 9,07 ADMIS
20 MEILĂ I. CORNEL DUMITRU 9,06 ADMIS
21 BOGATU C. ANDREI CORNELIU 9,00 ADMIS
22 OMER A. SEZGHIN 9,00 ADMIS
23 PURCELEA V. ANDREI IONUȚ 9,00 ADMIS
24 IURCO V. VALENTIN 8,95 ADMIS
25 MASALAGIU V. ANTONIO CRISTIAN 8,93 ADMIS
26 CIOBĂNESCU I. COSMIN 8,91 ADMIS
27 ISAC V. DANIEL-ALEXANDRU 8,90 ADMIS
28 SMEU F.V. IULIAN 8,90 ADMIS
29 ARSENE P. VLĂDUȚ 8,86 ADMIS
30 CASIAN Ș. LAURENȚIU 8,80 ADMIS
31 DODE F. FLORIN-ALEXANDRU 8,80 ADMIS
32 MONEA G. IONUȚ 8,76 ADMIS
33 SADÂC S.SERHAN 8,73 ADMIS
34 COCHEȘ S. ALEXANDRU-EDUARD 8,70 ADMIS
35 PAVLOV C. ADRIAN 8,70 ADMIS
36 POPESCU M. MATEI 8,68 ADMIS
37 POPA D. ANDREI ALEXANDRU 8,65 ADMIS
38 ABDULA S. BYLEN 8,63 ADMIS
39 DUMITRESCU V. CONSTANTIN 8,60 ADMIS
40 GOGEA N. ALEXANDRU MARIUS 8,60 ADMIS
41 IOANA C. EDUARD-GABRIEL 8,60 ADMIS
42 VÎNTU I. IONUȚ 8,57 ADMIS
43 OPINCARU A. VALENTIN 8,56 ADMIS
44 DAN C.C. TIBERIU-CONSTANTIN 8,52 6,74 ADMIS
45 BERGHEZAN N. ANTON-LIVIU 8,52 6,23 ÎN AȘTEPTARE
46 CĂPIȚĂ N. GABRIEL 8,46 ÎN AȘTEPTARE
47 MUNTEANU M. GABRIEL 8,43 ÎN AȘTEPTARE
48 CIOBANU F. MARIUS-FLORIN 8,40 ÎN AȘTEPTARE
49 COVRIG C. GEORGE-ADRIAN 8,40 ÎN AȘTEPTARE
50 HALAPCIUC S. LAURENȚIU 8,40 ÎN AȘTEPTARE
51 PĂTRÂNOIU N. MĂDĂLIN 8,40 ÎN AȘTEPTARE
52 BARBUC I. ANDREI LAURENȚIU 8,30 ÎN AȘTEPTARE
53 OLTEANU V. ANDREI 8,30 ÎN AȘTEPTARE
54 POPESCU A. GEORGE 8,30 ÎN AȘTEPTARE
55 VERBAN F. ALBERT 8,23 ÎN AȘTEPTARE
56 BOLBORICI E. CRISTIAN-EUGEN 8,17 ÎN AȘTEPTARE
57 DĂNĂȚESCU G. ANDREI-CRISTIAN 8,16 ÎN AȘTEPTARE
58 CIOBANIUC E. ALEXANDRU CĂTĂLIN 8,10 ÎN AȘTEPTARE
59 BUDIAN V. GABRIEL-CĂTĂLIN 8,09 ÎN AȘTEPTARE
60 AGACHE G. ALEXANDRU COSTIN 8,03 ÎN AȘTEPTARE
61 OPRIȘAN A. CONSTANTIN ALEXANDRU 8,03 ÎN AȘTEPTARE
62 FUDULEA N. STELIAN 8,02 ÎN AȘTEPTARE
63 HAIDARLI A. LUCIAN CRISTIAN 8,00 ÎN AȘTEPTARE
64 BOCANCEA C. PAUL-CRISTIAN 7,87 ÎN AȘTEPTARE
65 DATCU V. DUMITRU-ALEXANDRU 7,84 ÎN AȘTEPTARE
66 JITARU I. ALEXANDRU-OCTAVIAN 7,83 ÎN AȘTEPTARE
67 BOSÂNCEANU G.V. EDUARD 7,76 ÎN AȘTEPTARE
68 TUCHILĂ I. LAURIAN 7,76 ÎN AȘTEPTARE
69 GIUBENA S. CONSTANTIN-ANDREI 7,75 ÎN AȘTEPTARE
70 MEMIȘ E. ERVIN 7,66 ÎN AȘTEPTARE
71 MEMIȘ E. ERVIN 7,66 ÎN AȘTEPTARE
72 SANDU I. MĂDĂLINA GEORGIANA 7,40 ÎN AȘTEPTARE
73 MUȘAT C. DUMITRU-DANIEL 7,30 ÎN AȘTEPTARE
74 TIRON M. IONUȚ-VLAD 7,26 ÎN AȘTEPTARE
75 MONEA I. NICUȘOR BOGDAN 7,20 ÎN AȘTEPTARE
76 NICOARĂ A. DENISA-GABRIELA 7,16 ÎN AȘTEPTARE
77 BĂNICIOIU C. ALEXAMDRU 7,00 ÎN AȘTEPTARE
78 PANTAZI M. RAREȘ-VLAD-CAZIMIR 6,83 ÎN AȘTEPTARE

 

Top