Acasa / Anunturi / Programare IFR Colocvii iarnă 2019-2020

Programare IFR Colocvii iarnă 2019-2020

PROGRAMARE COLOCVII  IFR Sem I 2019-2020 luna  IANUARIE 2020

AN STUDIU

SPECIALIZARE

DISCIPLINA CADRUL DIDACTIC DATA ORA SALA
I ET

 

Elemente de grafica RAICU ALEXANDRA

PREDA ANDREI

18.01.2020 13:15 P 007
I ET Ed. fizică 1 MICU ALEXANDRU

STRATON ALEXANDRU

17.01.2020 15:00 Hidrotehnica
I ET ENG.1 MARCU ELENA

GEORGESCU MIRCEA

11.01.2020 16:45 E 305
I ET Limba .eng. și prob. de comunicare la bordul navei 1 MARCU ELENA

GEORGESCU MIRCEA

11.01.2020 15:00 E 305
I EM GD BORDEA VASILICA

BĂRHĂLESCU MIHAELA

10.01.2020 16:45 P 005
I EM Ed. Fizică 1 STRATON ALEXANDRU

MICU ALEXANDRU

17.01.2020 15:00 Hidrotehnica
I EM IIMN NOVAC IORDAN

SCUPI ANDREI

16.01.2020 16:00 E 204
I EM ENG 1 GEORGESCU MIRCEA

MARCU ELENA

11.01.2020 08:00 E 208
I NAV ENG 1 VARSAMI CORINA

UNGUREANU CARMEN

17.01.2020 16:45 E 208
I NAV Ed. Fizică 1 MICU ALEXANDRU

STRATON ALEXANDRU

17.01.2020 15:00 Hidrotehnica
I NAV CHIMIE ZĂGAN SABINA

STANCIU IRINA

18.01.2020 11:30 Lab. CH
I NAV GD BĂRHĂLESCU MIHAELA

PREDA ANDREI

10.01.2020 15:00 E 306
II EM ENG.3 GEORGESCU MIRCEA

MARCU ELENA

11.01.2020 11:30 E 208
II EM Competențe de comunicare în limba engleză UNGUREANU CARMEN

VARSAMI CORINA

17.01.2020 16:45 E 209
II EM Ed. Fizică 3 STRATON ALEXANDRU

MICU ALEXANDRU

17.01.2020 15:00 Hidrotehnica
II ET IBD DINU SIMONA

VULCU VLAD

18.01.2020 09:45 P 007
II ET ENG 2 MARCU ELENA

GEORGESCU MIRCEA

 

11.01.2020 13:15 E 305
II NAV ENG 3 GEORGESCU MIRCEA

MARCU ELENA

11.01.2020 09:45 E 208
II NAV Ed. Fizică 3 MICU ALEXANDRU

STRATON ALEXANDRU

17.01.2020 15:00 Hidrotehnica
II NAV AEN NEDELCU ELENA

PESCARU IOAN

18.01.2020 08:00 P 010
II NAV ANA-proiect DUȘE ANASTASIA

BUSU ALINA

17.01.2020 18:30 E 112
III EM TCN HRENIUC VICTOR

MURINEANU ANDREI

18.01.2020 09:45 E 306
III EM Electronică aplicată și automatizări DĂNIȘOR ALIN

BUCUCI ȘTEFANIA

10.01.2020 16:45 E 122
III ET Competențe de comunicare în limba engleză UNGUREANU CARMEN

VARSAMI CORINA

17.01.2020 18:30 E 209
III ET ERN PRICOP CODRUȚA

ACHIȚEI LILIANA

17.01.2020 16:45 E 120
III NAV GMDSS PRICOP CODRUȚA

ACHIȚEI LILIANA

10.01.2020 15:00 E 120
III NAV ENG 5 UNGUREANU CARMEN

VARSAMI CORINA

17.01.2020 15:00 E 209
IV EM LCECC STAN LIVIU

ȘERBĂNESCU ION

GROZAVU VIOREL

 

10.01.2020

 

de la A-L

15:00

de la M-Z 16:45

P 016

 

 

P 016

IV EM IFN MEMET FEIZA

PREDA ANDREI

17.01.2020 16:45 AULĂ
IV EM TTI DORDESCU MARIAN

NICOLESCU FLORIN

11.01.2020 09:45 BN 018
IV ET ANC DUMITRESCU CARMEN

NICOLESCU FLORIN

 

10.01.2020 15:00 BNS001
IV ET CFIEN NEDELCU ELENA

PESCARU IOAN

18.01.2020 09:45 E 309
Top