Acasa / Anunturi / Repartizarea în cămin pentru perioada de desfășurare a laboratoarelor în format fizic – studenții din anul II de studiu 2021-2022

Repartizarea în cămin pentru perioada de desfășurare a laboratoarelor în format fizic – studenții din anul II de studiu 2021-2022

Cămin Studențesc FAR 3 – Aleea Timonei, nr. 6

Nr. crt  

Nume, prenume

 

Grupă

 

Cameră

 

Perioadă

Navigație și Transport Maritim și Fluvial  
1 Achim Lucian Nicolae TA 21-1 201 31.10.2021 – 20.11.2021
2 Baboia Elena Gabriela TA 21-1 202 31.10.2021 – 20.11.2021
3 Cațăr Andrei Ștefan TA 21-1 201 31.10.2021 – 20.11.2021
4 Curelaru Bianca Alexandra TA 21-1 202 01.11.2021 – 20.11.2021
5 Iluță Florin TA 21-1 201 31.10.2021 – 20.11.2021
6 Istrati Cosmin Georgian TA 21-1 203 31.10.2021 – 20.11.2021
7 Manolachi Cătălin Ciprian TA 21-1 203 31.10.2021 – 20.11.2021
8 Negoiță Florin Daniel TA 21-1 203 31.10.2021 – 20.11.2021
9 Sandu Mihai TA 21-1 204 31.10.2021 – 20.11.2021
10 Vlad Octavian TA 21-1 204 01.11.2021 – 20.11.2021
   
11 Belu Alin Ștefan TA 22-1 205 31.10.2021 – 20.11.2021
12 Botoșăneanu Andreea Cătălina TA 22-1 206 31.10.2021 – 20.11.2021
13 Ceapă Liviu TA 22-1 205 31.10.2021 – 20.11.2021
14 Chetrone Andrei Cristian TA 22-1 205 31.10.2021 – 20.11.2021
15 Coman Nicușor Gabriel TA 22-1 207 31.10.2021 – 20.11.2021
16 Constantin Răzvan TA 22-1 207 31.10.2021 – 20.11.2021
17 Dragomirescu Iulian TA 22-1 207 31.10.2021 – 20.11.2021
18 Ghermănescu Gheorghiță Irinel TA 22-1 209 31.10.2021 – 20.11.2021
19 Grijuc Ion TA 22-1 209 31.10.2021 – 20.11.2021
20 Ilie Alessia Mariana TA 22-1 206 31.10.2021 – 20.11.2021
21 Kozlovskyi Yevhenii TA 22-1 209 31.10.2021 – 20.11.2021
22 Mitu Ștefan Costin TA 22-1 210 31.10.2021 – 20.11.2021
23 Năstase Robert Andrei TA 22-1 210 31.10.2021 – 20.11.2021
24 Nutsa Sorin TA 22-1 210 31.10.2021 – 20.11.2021
25 Stanciu Ștefan TA 22-1 211 31.10.2021 – 20.11.2021
26 Teut Vasile TA 22-1 211 31.10.2021 – 20.11.2021
   
27 Banu Ioan Rivaldo TA 23-1 212 01.11.2021 – 20.11.2021
28 Boghici Ion TA 23-1 212 01.11.2021 – 20.11.2021
29 Botsu Diana TA 23-1 213 01.11.2021 – 20.11.2021
30 Ciocan Gianni Alessandro TA 23-1 212 01.11.2021 – 20.11.2021
31 Climenco Danil TA 23-1 214 01.11.2021 – 20.11.2021
32 Cojocari Margareta TA 23-1 213 01.11.2021 – 20.11.2021
33 Moraru Ștefan Cristian TA 23-1 214 01.11.2021 – 20.11.2021
34 Pichiu Nicoleta Maricica TA 23-1 213 01.11.2021 – 20.11.2021
35 Vasile Ionuț Valentin TA 23-1 214 01.11.2021 – 20.11.2021
   
36 Alcharif Rami Nibal TA 24-1 217 01.11.2021 – 20.11.2021
37 Brădulescu Sebastian Gabriel TA 24-1 217 01.11.2021 – 20.11.2021
38 Carastoian Alexandru Costin TA 24-1 217 01.11.2021 – 20.11.2021
39 Chilaru Alin TA 24-1 218 01.11.2021 – 20.11.2021
40 Dior Cristian TA 24-1 218 01.11.2021 – 20.11.2021
41 Drăgan Serghei TA 24-1 218 01.11.2021 – 20.11.2021
42 Gărvăneanu Mihai TA 24-1 219 01.11.2021 – 20.11.2021
43 Gherghișan George TA 24-1 219 01.11.2021 – 20.11.2021
44 Grosu Ștefan Gabriel TA 24-1 216 01.11.2021 – 20.11.2021
45 Ilie Laurențiu Andrei TA 24-1 216 01.11.2021 – 20.11.2021
Inginerie și Management în Domeniul Transporturilor  
1 Bînzari Maxim IE 21-1 220 31.10.2021 – 13.11.2021
2 Ceban Valeria IE 21-1 221 31.10.2021 – 13.11.2021
3 Grama Octavian IE 21-1 220 31.10.2021 – 13.11.2021
4 Irimia Monica Iulia IE 21-1 221 31.10.2021 – 13.11.2021
5 Moise Elena IE 21-1 221 31.10.2021 – 13.11.2021
6 Stoian Rymma IE 21-1 222 31.10.2021 – 13.11.2021
7 Toma Livia Daniela IE 21-1 222 31.10.2021 – 13.11.2021
8 Zubak Sofiia IE 21-1 222 31.10.2021 – 13.11.2021
Electromecanică Navală  
1 Gândac Florin MA 21-1 223 01.11.2021 – 19.11.2021
2 Malacu Alex Ștefan MA 21-1 223 01.11.2021 – 19.11.2021
3 Marin Marian Valentin MA 21-1 223 01.11.2021 – 19.11.2021
4 Maxim Emilian Costin MA 21-1 301 01.11.2021 – 19.11.2021
5 Răileanu Alin Mihăiță MA 21-1 301 01.11.2021 – 19.11.2021
   
6 Bobocea Robert-Claudiu MA 22-1 AP-2 01.11.2021 – 19.11.2021
7 Butelchin Alexandru Ilie MA 22-1 AP-2 01.11.2021 – 19.11.2021
8 Enache Andrei David MA 22-1 AP-2 01.11.2021 – 19.11.2021
9 Hristodulo Costaș Iustin MA 22-1 302 01.11.2021 – 19.11.2021
10 Munteanu Marian Radian MA 22-1 302 01.11.2021 – 19.11.2021
11 Naumencu Sebastian Mihăiță MA 22-1 302 01.11.2021 – 19.11.2021
12 Șendrea Andrei Ionuț MA 22-1 303 01.11.2021 – 19.11.2021
13 Ștefan Cosmin Ionuț MA 22-1 303 01.11.2021 – 19.11.2021
14 Tureac Nicu Cătălin MA 22-1 303 01.11.2021 – 19.11.2021
     
15 Ene Costin Marian MA 23-1 305 02.11.2021 – 19.11.2021
16 Erava George Florentin MA 23-1 305 02.11.2021 – 19.11.2021
17 Istrati Alexandru Marian MA 23-1 305 02.11.2021 – 19.11.2021
18 Munteanu Adrian MA 23-1 306 02.11.2021 – 19.11.2021
19 Vlădoi Marian MA 23-1 306 02.11.2021 – 19.11.2021
20 Railean Marius MA 23-1 306 02.11.2021 – 19.11.2021
Electrotehnică  
1 Dănilă Cosmin Ștefan ET 21-1 307 31.10.2021 – 20.11.2021
2 Vîlciu Marian Peiciu ET 21-1 307 31.10.2021 – 20.11.2021
3 Spiridon Cristian ET 21-1 307 01.11.2021 – 19.11.2021
   
4 Bordeianu Dan ET 22-1 308 01.11.2021 – 20.11.2021
5 Botoșineanu Teodor Ioan ET 22-1 308 01.11.2021 – 20.11.2021
6 Buhnă Andrei ET 22-1 308 01.11.2021 – 20.11.2021
7 Dinu Mihai Cătălin ET 22-1 309 01.11.2021 – 20.11.2021
8 Horneț Marian ET 22-1 309 01.11.2021 – 20.11.2021
9 Iliescu Hristos ET 22-1 309 01.11.2021 – 20.11.2021
10 Ioli Silviu ET 22-1 310 01.11.2021 – 20.11.2021
11 Migaeș Constantin ET 22-1 310 01.11.2021 – 20.11.2021
12 Musteață Sergiu ET 22-1 310 01.11.2021 – 20.11.2021
13 Simionescu Gabriel ET 22-1 311 01.11.2021 – 20.11.2021
14 Stanco Dumitru ET 22-1 311 01.11.2021 – 20.11.2021
15 Starșii Ion ET 22-1 311 01.11.2021 – 20.11.2021
   
16 Iancu Constantin ET 23-1 312 01.11.2021 – 19.11.2021
17 Ioniță Rareș ET 23-1 312 01.11.2021 – 19.11.2021
18 Petrea Raul Andrei ET 23-1 312 01.11.2021 – 19.11.2021
Tehnologii și Sisteme de Telecomunicații  
1 Baronescu Cristian TC 21-1 313 31.10.2021 – 12.11.2021
2 Ceacâreanu Rareș Valentin TC 21-1 313 31.10.2021 – 12.11.2021
3 Chișilencu Iulian TC 21-1 313 31.10.2021 – 12.11.2021
4 Grozea Eugen Gabriel TC 21-1 314 31.10.2021 – 12.11.2021
5 Ion Valentin Mihai TC 21-1 314 31.10.2021 – 12.11.2021
6 Lica Andrei Alex TC 21-1 314 31.10.2021 – 12.11.2021
7 Panait Cosmin Daniel TC 21-1 315 31.10.2021 – 12.11.2021
8 Ștefan Ionuț Ștefan TC 21-1 315 31.10.2021 – 12.11.2021
Ingineria și Protecția Mediului în Industrie  
1 Chiriac Nichita MD 21-1 316 31.10.2021 – 20.11.2021
2 Gheniță Ana MD 21-1 317 31.10.2021 – 20.11.2021
3 Ghimpu Maria MD 21-1 317 31.10.2021 – 20.11.2021
4 Ioniță Alexandra Cătălina MD 21-1 317 31.10.2021 – 20.11.2021
5 Popîrțac Valentin MD 21-1 316 31.10.2021 – 20.11.2021
Top