Acasa / Secretariatul Universității

Secretariatul Universității

Secretar Șef

  • Edith PADINEANU
  • Tel. 0241/66.47.40 int.104
  • Fax. 0241/61.72.60
  • e-mail: edith.padineanu@cmu-edu.eu
  • Program cu publicul: Luni-Vineri | 8:30 – 15:00

Decanat Elecromecanică

Decanat Navigație

  • Lavinia DIACONU
  • Tel. 0241/66.47.40 int.107
  • Fax. 0241/61.72.60
  • e-mail: decanat@cmu-edu.eu

Secretariat ZI

  • Tel. 0241/66.47.40 int.204
  • Mobil. +40 755 74 77 93
  • Fax. 0241/61.72.60

Program

  • Luni 12:30 – 14:30
  • Marti – ÎNCHIS
  • Miercuri 12:30 – 14:30
  • Joi – ÎNCHIS
  • Vineri 12:30 – 14:30

Sevi Salitalip

e-mail: sevi.salitalip@cmu-edu.eu

  • Studii de licență cu frecvență
  • Electromecanică Navală anii I, II, IV complementar
  • Navigație și Transport Maritim și Fluvial anul II
  • Navigație și Transport Maritim și Fluvial în limba Engleză
  • Electromecanică Navală în limba Engleză

Carmen Nicula

e-mail: carmen.nicula@cmu-edu.eu

  • Studii de licență cu frecvență
  • Navigație și Transport Maritim și Fluvial anii I, III, IV și IV complementar

Georgiana Iordan

e-mail: georgiana.iordan@cmu-edu.eu

  • Studii de licență cu frecvență
  • Ingineria și Protecția Mediului în Industrie
  • Tehnologii și Sisteme de Telecomunicații
  • Inginerie și Management în Domeniul Transporturilor anul I
  • Inginerie Economica în Domeniul Transporturilor anii II, III, IV

Nela Ghebaur

e-mail: nela.ghebaur@cmu-edu.eu

  • Studii de licență cu frecvență
  • Electromecanică Navală anii III, IV
  • Electrotehnică
  • Ingineria sistemelor electroenergetice

Anca Stamate

e-mail: anca.stamate@cmu-edu.eu

  • Studii de masterat
  • Facultatea de Electromecanică Navală
  • Modulul Managerial Electromecanică

Angi Manea

e-mail: angi.manea@cmu-edu.eu

  • Studii de masterat
  • Facultatea de Navigație și Transport Naval
  • Modulul Managerial Navigație

Secretariat IFR

  • Tel. 0241/66.47.40 int.148
  • Fax. 0241/61.72.60

Program

  • Luni 12:30 – 14:30
  • Marti – ÎNCHIS
  • Miercuri 12:30 – 14:30
  • Joi – ÎNCHIS
  • Vineri 12:30 – 14:30

Maria Kraus

e-mail: secretariat.ifr@cmu-edu.eu

  • Studii de licență frecvență redusă
  • Facultatea de Electromecanică Navală

Aneta Chiricheș

e-mail: secretariat.ifr@cmu-edu.eu

  • Studii de licență frecvență redusă
  • Facultatea de Navigație și Transport Naval

Top