Acasa / Anunturi / Firma de Training din Constanta angajeaza Consultant Formare

Firma de Training din Constanta angajeaza Consultant Formare

Firma de Training din Constanta angajeaza Consultant Formare, fara experienta sau cu experienta minima.

Responsabilitati:

  • Programarea clientilor interni si externi la cursurile de formare specifice
  • Intocmirea facturilor pentru clientii externi, precum si pentru anumite departamente interne
  • Elaborarea programelor de curs in functie de tematica fiecarui program de instruire
  • Monitorizarea si inregistrarea cererilor de oferta primite de la departamentele GSP si de la clientii externi
  • Mentinerea evidentei contractelor incheiate cu furnizorii de servicii si clientii externi, controlul valabilitatii acestora si reinnoirea lor
  • Verificarea documentelor necesare inscrierii participantilor la cursuri
  • Intocmirea rapoartelor de instruire si transmiterea acestora catre departamentele interne
  • Mentinerea unei evidente a validitatii certificatelor personalului navigant
  • Emiterea si comunicarea datelor de feedback, precum si a rapoartelor periodice privind calitatea instruirii
  • Gestionarea grupelor de cursanti, furnizarea listerlor de inscriere catre institutiile de certificare, in conforitate cu procedura specifica institutiei de certificare
  • Actualizarea indicatorilor de performnta in baza obiectivelor strategice efectuate (cursuri programate, angajati instruiti, clienti externi instruiti)

Program: 8h/ zi
Beneficii: asigurare medicala privata; transport gratuit tur-retur la locul de munca, asigurat de companie pe un traseu prestabilit; salariu atragator
Trimite CV-ul tau la adresa de e-mail: team@gsptraining.ro si vei fi contactat de catre noi pentru interviu.

Top